Kilkunastoletnie doświadczenie

Zamiłowanie do motoryzacji

Przyjazna atmosfera

Wsparcie na każdym etapie szkolenia.

NASZA OFERTA

A_edited.jpg

Kat.  A

A1_edited.jpg

Kat.  A1

Kat.  A2

Kat.  AM

Kat.  B

Kat.  B AUTOMAT

Kat.  B + E

Jazdy dodatkowe

ВОДІЙСЬКІ ПРАВА УКРАЇНСЬКОЮ

Kat.  B  ENGLISH

Jazda próbna

OFERTA DODATKOWA

JAZDA PRÓBNA W WORD

Wyjątkowa okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na placu manewrowym WORD oraz sposób na oswojenie się z tym miejscem, bezpośrednio przed egzaminem. Pamiętaj! Jazdę próbną możesz ustalić, jeśli masz wyznaczony termin egzaminu praktycznego w WORD. Musisz zrobić to z kilkudniowym wyprzedzeniem, tzn. zgłosić się do biura szkoły by wypełnić kartę zgłoszeniową. Jazdy próbne przeprowadzamy tylko w niedziele. Czas trwania jazdy to 60 minut (30 min. na placu WORD + 30 min. dojazd/powrót).

✓ jazda dla osób posiadających wyznaczony termin egzaminu praktycznego w WORD

✓ jazda TYLKO w niedziele

IMG_5405 Mały.jpeg

TEORIA W DOMU

Nie masz czasu na wykłady? Żaden problem! Zapisując się na kurs w naszej szkole, dostajesz wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne (w tym dostęp do bazy pytań), by móc przyswoić teorię w miejscu i terminie dogodnym dla ciebie. Nic nie tracisz - z tych samych materiałów korzystamy na naszych wykładach! Kolejnym krokiem jest egzamin teoretyczny w WORD. Po uzyskaniu wyniku pozytywnego przychodzisz już na jazdy!

✓ nauka teorii w domu za pomocą platformy e-learningowej

Szkoła Jazdy SZCZEPANEK   |  2024